Nagu ma eelmises postituses juba kirjutasin, siis möödunud aastaga suutsin enda kehale koguda 12kg lisakilo, mis on lausa pöörane! Kuid nüüd võtsin end peale Bulgaaria puhkust käsile, lõpetasin ära jahutoodete ja suhkru tarbimise. Alustasin igapäevaseid jalutamisi ning veidi üle nädala tagasi soetasin endale Zlimline Inframati (https://www.zlimline.com/inframatt/) ning olen seda nüüd 8 päeva kasutanud ja tulemused on olnud juba selle vähese ajaga imelised!

Kuidas ma infrapunamatini jõudsin ? Millised on tulemused ?

Ma olin tegelikult üle kuu aja mõelnud, et ma sooviks seda matti osta, kuid olin alguses veidi skeptiline, et kas see tõesti ka toimib nii hästi nagu siiani lugenud ja kuulnud olin. Ent lõpuks sai siiski see pool minus võitu, et annan inframatile võimaluse ja katsetan järgi. Tänasel päeval olen ma ülimalt rahul, et selle võimaluse andsin ning mu kehalt on kadunud 8kg ning 21.5cm! Olles ka varem kaalu alandanud, pole ma veel varem näinud, et kõhul olev pekk ja jalgadel olev tselluliit kaoks nii kiiresti nagu nüüd. Samuti sain ma lõpuks lahti ka sellest köhast, mis tuli veebruaris põetud koroonast. Ma ise seda köha kadumist esialgu ei märganud, kuid Abikaasa pööras üks päev tähelepanu, et kuule sa ei köhigi ju enam. Ehk siis julgen kahe käega soovitada, et infrapunamatt pole mitte vaid kaalulangetamiseks vaid sellega saad tagasi ka oma tervise!

Mina alustasin matitamist esimene kord 68 kraadi juures ning sees olin 40 minutit, siis tundsin, et tahaksin välja tulla. Teisel korral olin juba 70 kraadiga 60 minutit ning see higi ja toksiinide kogus, mis peale kasutamist mati sees on, on lausa pöörane. Tänasel päeval kasutan ma matti kõige soojema peal ehk 80 kraadi ning olen seal sees 60 minutit. Koheselt peale matist väljatulekut on nahk oluliselt pehmem ja siidjam ning iga korraga kaotan kehakaalu keskmiselt 500g kuni 1kg. Infrapunakiirgus läheb sügavale kudedesse ning ta soojendab ka erinevate organite vahel olevat rasvkudet, mis aitab ka ülihästi selliseid rasvasid lagundada, mida muidu peaks tegema üliintensiivse treeninguga.

Ka Abikaasa tahab seda nüüd kasutada!

Kuna minu tulemused on olnud nii võrd head ja seda juba vaid 8 päevaga, siis andis ka Abikaasa teada, et kui mu 14 päevane kuur läbi saab, siis sooviks tema seda kuuri alustada. Koos paraleelselt on meil seda lihtsalt veidi keeruline teha, kuna mina kasutan matti peale oma õhtust jalutuskäiku, et ka lihased lõdvestada ning mees jõuab töölt alles 19 aeg koju, seega õhtune aeg enne laste magama panemist on veidi piiratud. Tegelikult kõige skeptilisem esialgu mati ostmise osas oligi Abikaasa ise, sest kui ma rääkisin talle, kui palju häid asju ühe matiga teha saab, siis tema vastus oli, et ta ei usu, et üks asi saab nii palju head teha, ent nüüdseks sööb ta oma sõnu ja ütles, et mul oli õigus ning oleksime pidanud selle juba ammu koju ostma!

Aga näitan teile ka tulemusi

Ütlen ausalt välja, et see kui ma siia nüüd need pildid oma kehast panen, nõudis väga suurt pingutust ja julgust! Ma ju olen tegelikult koguaeg teadnud, et ma olin/olen ülekaalus, kuid võtsin end käsile. Mu keha katab meeletus koguses venitusarme, kuna kahel rasedusest kolmest oli mul preeklampsia, mis tõi loetud tundidega mu kehasse meeletus koguses vedelikku ning nahk lihtsalt venis ja ma läksin ülipaiste. Samuti on jätnud kolm keisrilõiget mul alakõhule suure jälje ning seal on korralikus koguses armkudet ja väljaveninud nahka. Tselluliit on samuti jalgadel märkimisväärselt vähenenud ja ma ei saaks olla hetkel rohkem rahul, kui juba nende tulemustega, mis on selle vähese ajaga saavutatud! Ma mõõtsin oma keha ära 14.07, see oli päev enne, kui matti kasutama hakkasin ning mõõtsin ka eile, selle ajaga kadus kehalt 21.5 cm ning kaalu on kadunud täpselt 8kg!